Ankara Koltuk Yıkama

Dikmen Koltuk Yıkama

Ankara koltuk yıkama web sitemize hoş geldiniz. Ev hanımları tüm gün temizlik ile uğraşsa bile gözle görünmeyen kirler veya günlük biriken kirler zamanla yerini baş edilemez hale bırakmaktadır. Hanımlar olarak ise bunlarla baş edebilmek veya birlikte yaşayabilmek çok zordur. Halı, perde, koltuk aklınıza gelebilecek her yerde birikebilme potansiyeli olan kirler zaman ile kolay temizlenebilme yetisini kaybetmektedir.


koltuk yıkama

Bütün gün temizlik ile uğraşan siz hanımların yardımına Dikmen koltuk yıkama olarak bizler yetişmekteyiz. El ile temizlemede sağlanamayacak hijyen ve gerekecek vücut kuvvetinin yanı sıra deterjan masraflarını da göz önünde bulundurursak sizler için en uygun çözüm koltuk yıkama firması ile anlaşmaktan geçmektedir. Koltuk yıkama Ankara ilinde zirvede bulunmamızın sebebi kaliteden ödün vermeden ve ucuza kaçmadan, hijyen koşullarını sonuna kadar sağlayarak sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmamız. Kir ve lekelerin korkulu rüyası olmaktan Dikmen koltuk yıkama olarak gurur duymaktayız.


Her bütçenin kaldırabileceği fiyatlandırmalar yapılarak sizlerin mutluluğunu en üst seviyede tutmak isteyen bizler koltuk yıkama ile ailenizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşayabilmesi için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz yumuşatıcıların hoş kokusu sizleri evinizin salonundan alarak gökyüzünün ferahlığı ve çiçek bahçelerinin huzurlu kokusuna götürecektir.


Koltuk Yıkama Dikmen


koltuk yıkama ankara

Sağlığımız bizim için her şeyin önünde gelmektedir. Vücut bütünlüğümüzü sağlayamazsak hayattan aldığımız zevk de azalır. Bu tür problemlerle karşılaşmamak için temizliğe fazlasıyla dikkat etmemiz gerekir. Biz kendi adımıza temizliğimize dikkat ediyor olabiliriz ancak çevremizdeki ve sürekli temasta olduğumuz insanların da temiz olması gerekir. Çünkü onlardan bize mikrop geçişini engel olmak mümkün değildir. Sabah evimizden ne kadar temiz çıkarsak çıkalım toplu taşıma araçlarında ve kullandığımız umumi tuvaletlerde mikrop ve çeşitli zararlıları kaparız. Daha sonra evimize geldiğimizde ise kıyafetlerimize bulaşan mikropları koltuklarımıza bulaştırırız. Bu mikroplar ise aile bireylerimize geçebilir. Dikmen koltuk yıkama sizi bu tip mikroplardan arındırmak için hizmet vermekte.


Randevu şeklinde çalışan ekiplerimiz ortak kararlaştırılan gün ve saatte evinizde olurlar işleme başlarlar. Konusunda uzman elemanlarımız öncelikle kirlerin daha kolay temizlenmesi için koltuklarınızı şampuanlı su ile ıslatırlar. Eğer kirlilik fazla ise bu işlemi fırça yardımıyla tekrarlayarak koltuklarınız iyice yumuşatılır. Daha sonra Dikmen koltuk yıkama tarafından emmeli ve püskürtmeli makinelerle yıkama işlemi yapılır. Eğer ki tam olarak temizlenme sağlanmamış ise tekrar temizlenme sağlanır.


Tüm bu temizleme işleri bittikten sonra artık sıra kuruma işlemine gelmiştir. Kuruma işlemini hızlandırmak için koltuklarınıza vakum uygulanır ve suyu çekilir. Bu su çekimine rağmen koltuklarınız tam olarak kurumaz. Bu yüzden mevsim ve oda sıcaklığına bağlı olarak 3 ile 12 saat arasında koltuklarınız beklemeye alınır. Bu süre tamamlandıktan sonra koltuklarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


Biz Dikmen koltuk yıkama olarak bu işlemi senede en az 2 defa yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Çocuklarınızın üşümemesine ne kadar dikkat ederseniz edin evinizdeki koltuklarınız temizlenmezse çocuklarınız mikrop kaparlar ve sonunda hasta olurlar. Buna dikkat edilmelidir.


koltuk yıkama-2

Koltukların üzerine yerleşen lekeler ve kullanıma bağlı olarak zamanla kirlenen döşemelik kumaşlar, en şık koltuk takımlarının bile son derece kötü bir görünüm sunmasına neden olur. Koltukların üzeri dokumayla dahi kirlenmekte ve zaman geçtikçe döşemelik kumaşa inatçı bir şekilde yerleşen kirlerin çıkarılması adeta imkansız hale gelmektedir. Evlerde kullanılan basit temizlik ürünleri koltuk döşemelerindeki kirin çıkması için yetersiz olurken, yanlış temizlik ürünlerinin kullanımı koltukların yıpranmasına, yırtılmasına veya ton farkları oluşmasına dahi sebep olabilir. Gerçek anlamda profesyonel bir çalışma anlayışıyla Dikmen koltuk yıkama hizmetleri sunan firmamız, uzman ekipleriyle ev ve işyerlerinizde kısa sürede koltuklarınızı temizlemektedir. Zahmete ve riske girmeye gerek kalmadan firmamızın uzmanlığına güvenebilir, ekonomik Dikmen koltuk yıkama çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.


Basit bir iş gibi görünmesine karşın koltuklarda kullanılan döşemelik kumaşların çok farklı dokulara sahip olması, koltuk temizliğinin son derece dikkatli ve özenli bir biçimde yapılmasını sağlamaktadır. Evlerde genel temizlik için kullanılan ürünler koltukların hassas döşemelik kumaşlarına çok ciddi zarar verebilmekte ve bu şekilde yıpranan kumaşlar da yırtılarak koltukların kullanım dışı kalmasına neden olabilmektedir. Bazı temizlik ürünleri lekelerin çıkmasını sağlasa da, döşemelik kumaşın renginin ağarmasını da sağlayabilir. Bu şekilde farkında olmadan temizlendiği düşünülen koltukların yüzeyinde kısa süre içinde renk solması yaşanmakta ve oldukça kötü bir görünüm oluştuğu için ciddi masraflar yapılarak koltukları kaplanması ya da değiştirilmesi gerekmektedir.


Koltuk yıkama için özel üretilmiş ürünler kullanılmalıdır. Lekelerin çıkarılması için kullanılan leke çıkartıcılar dahi döşemelik kumaşın yapısına göre değiştiğinden, bu konuda bilgi sahibi olmayan kişilerin uygulamaları ciddi zarara neden olabilir. Koltukların tertemiz bir görünüme sahip olarak mekan dekorasyonunu daha şık hale getirmesini sağlamak isterken koltuklarınızdan olmamak için Dikmen koltuk yıkama firmamızın uzmanlığını tercih edebilirsiniz. Uzman ve koltuk yıkama konusunda deneyimli ekiplerimiz ev ve ticari işletmelerinize gelerek, göz açıp kapayıncaya kadar hızlı bir şekilde koltuk yüzeylerinde kirleri ve inatçı lekeleri çıkartabilmektedir. Özel vakum cihazları ve sanayi tipi kurutma makinalarıyla çalışan ekiplerimiz, koltuk yıkamayı hızlı bir şekilde bitirdikten sonra yıkanan yüzeyleri kurutmaktadır